Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Літературна візитка "Поэтическое ожерелье Анны Ахматовой" (в УТОС)

Бібліотека ім. Анни Ахматової є соціально-активним закладом, який вже багато років тісно співпрацює з багатьма іншими закладами. Зокрема з УТОС (Українське товариство сліпих) бібліотека Ахматової співпрацює вже 14-ий рік.

Члени товариства у своїх стінах проводять різноманітні цікаві заходи, і серед іншого, створили хор української народної пісні, де співаки перевдягаються у колоритні українські костюми та виконують душевні українські пісні.

А раз на місяць голосні читання у стінах УТОС проводять бібліотекарі бібліотеки ім. А. Ахматової, де розповідають про цікаві факти, історичні події та актуальні новини сьогодення. Присутні завжди уважно та з великою цікавістю слухають розповіді наших бібліотекарів і з нетерпінням чекають на нові зустрічі.

17-ого червня бібліотекарі представили літературну візитку «Поэтическое ожерелье Анны Ахматовой», присвячену Дню народження Анни Ахматової . Всі, хто в цей день завітали на зустріч, прослухали історію про творчий та життєвий шлях Анни Андріївни Ахматової, а також її вірші в записі, виконані самою поетесою.

Члени товариства висловили своє захоплення з приводу творчої величі та нелегкої жіночої долі видатної поетеси. Бібліотека дуже пишається співпрацею з такими натхненими і талановитими людьми!

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>