Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Фестиваль "Творчий простір - музейний простір"

Протягом сонячних весняних вихідних 16-17 травня у парку «Березовий гай» на території музею «Хата на Пріорці» проходив фестиваль декоративно-прикладного мистецтва «Творчий простір – музейний простір», присвячений Дню музейного працівника.

На фестивалі було присутньо більше 50-ти майстрів з різних регіонів України, серед яких були і наші майстрині з гуртка «Країна Handmade», який збирається у бібліотеці ім. Анни Ахматової кожної середи об 11 годині.

Майстрині на своїх прилавках виставляли власноруч виготовлені вироби, зокрема, обереги ляльки-мотанки, ляльки для декору інтер’єру, прикраси, сумки, картини намальовані фарбою та вишиті бісером, пляшки, дощечки та обкладинки для паспортів зроблені у стилі декупаж та інше. А бібліотекар бібліотеки ім. Анни Ахматової, Чередніченко Н.І., на фестивалі проводила майстер-клас для всіх охочих.

Крім торгових прилавків на ярмарку відбувалися музичні концерти, де виступали вокальні ансамблі та народні хори. Також відвідувачі мали змогу споглядати на фестивалі театралізоване дійство за твором Тараса Шевченка «Наймичка». Дуже дякуємо організаторам - порталу «Творча країна» та музею «Хата на Пріорці» за таке яскраве та масштабне для нашої околиці дійства.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>