Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Цикл заходів "Війні немає забуття"

9 травня Україна відзначатиме День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Війна закінчилась вже 70 років тому, а її відлуння досі трапляються у житті країн та їхніх громадян.

До цієї Дати у бібліотеці ім. Анни Ахматової був проведений цикл заходів.

Для майстринь з «Країни handmade» пройшов майстер-клас «Ми перемогли разом», на якому всі охочі могли виготовити нові символи Дня Перемоги – маки у вигляді брошок. Маки виготовлялися з червоної та чорної тканини.

 

Працівники бібліотеки із задоволенням підтримали ініціативу майстринь написати листи побажань до наших шановних ветеранів війни. Листи вони отримають якраз на 9 травня. Сподіваємося, що натхненні слова, зазначені у листах-подяках, припадуть до сердець дорогих захисників вітчизни минулого століття.

Також у читальній залі бібліотеки створено виставку-інсталяцію «Вклонімося великим тим рокам» присвячену Дню перемоги. Всі бажаючи можуть проглянути тематичну літературу та споглядати декілька реліквій війни як от розколота каска, фляга для рідини, медалі та інше.

 

А 6 травня у нашій бібліотеці для школярів була проведена літературно-патріотична година «Ми низько голови схиляємо перед великим подвигом твоїм» з тематичною презентацією, де розповідалося про подвиги славетних ветеранів під час Великої вітчизняної війни.

Маємо надію, що наразі просто школярі, а у подальшому й повноправні громадяни своєї країни, змусять нас пишатися ними у майбутньому.

Не дивлячись на похмурі часи, які, нажаль, знову переслідують нашу Батьківщину, ми все таки сподіваємося на краще.
Україна переможе знову.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>