Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Театралізована гра "Шукачі скарбів"

17 квітня читальна зала бібліотеки ім. Анни Ахматової стала «островом Тортуга», бо її, в якості свого притулку, вибрали незвичні гості з-за морів та океанів – веселі та емоційні піратки Жозефіна та Арабелла. Приїхали вони до нас не просто так, а спеціально, щоб набрати собі у команду хоробрих та сміливих школярів і вирушити у небезпечну пригоду за пошуками скарбів!

Команди школярів ретельно проходили випробування, показуючи свої знання у ремеслі піратства, долаючи різні перешкоди як от «міст життя», показуючи свою швидкість, влучність, зосередженість та вміння зорієнтуватися у темноті, бо як відомо, пірати ходили у набіги переважно затемна і тому це вкрай необхідна навичка у ремеслі «пірата-початківця». Також піратки мали змогу оцінити силу наших хлопчиків-піратів. Для цього Жозефіна та Арабелла підготували випробування у вигляді перетягування канату.

Наприкінці, коли було подолано та пройдено майже всі перешкоди та випробування, Арабеллі та Жозефіні знадобилася допомога маленьких піратів у складанні карти скарбів. Проте, як виявилося під час цього завдання, нашим юним піратам не вистачило вміння злагоджено працювати у команді. Тому, на жаль, цього разу Жозефіна та Арабелла не зможуть взяти дітей у свою пригоду, оскільки навичка командної роботи для пірата є життєвонеобхідною – кожному пірату просто не вижити самотужки під час небезпечних пошуків скарбів. Але наші піратки просто так не здаються, вони пообіцяли школярам не залишати їх наодинці і завітати до них знову для повторної перевірки майбутніх піратів.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>