Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

"Живі" книги Міли Іванцової. Творча зустріч з письменницею

16 квітня на творчу зустріч до бібліотеки ім. Анни Ахматової завітала українська письменниця Міла Іванцова.

Міла Іванцова за професією філолог, викладач французької та російської мови. Проте це не всі її таланти. У своєму житті, крім письменницької діяльності, вона займалася нерухомістю, була дизайнером інтер’єрів, захоплювалася живописом та фотографією, також має досвід журналіста. А наразі займається перекладами, колекціонує предмети старовини і, звичайно, пише чудові книжки.

У 2012 році Міла Іванцова була відзначена нагородою у літературному конкурсі «Коронація слова» за роман «Гра в паралельне читання». Є організатором благодійної акції «100 книжок для сільської бібліотеки». А під час кривавих подій у центрі Києва була ще й волонтером-організатором бібліотеки Майдану, також підключилась і до розпису шоломів.

Все життя письменниця живе у Києві, тому і не дивно, що всі події у її романах відбуваються саме у цьому славетному місті, до якого пані Міла ставиться з особливою ніжністю.

Міла Іванцова надзвичайної душі людина. Зустрівши вперше цю жінку – несвідомо перехоплює подих. Є в ній щось, що одразу вирізняє її з натовпу людей, а познайомившись з нею, твердо переконуєшся в своїх відчуттях. Мимоволі ставиш собі питання: як вона встигає і звідки черпає сили на такі різносторонні захоплення і морально важку роботу? Пані Міла говорила, що коли «накипає у душі», вона просто мусить викладати свої думки та переживання на папері і ділитися своїми думками з читачами.

Зустріч проходила у дружній, невимушеній атмосфері. Зацікавлені гості із завзяттям ставили різні запитання письменниці, на які вона охоче відповідала.

«Країна handmade » піднесла письменниці подарунок у вигляді ляльки-мотанки, виробленої власноруч. У кінці свого виступу пані Міла з задоволенням підписувала свої книжки усім бажаючим.

Ми щиро вдячні пані Мілі за теплу зустріч і цікаві книжки.

А своїми враженнями від зустрічі Міла Іванцова поділилася на своїй сторінці у фейсбуці .

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>