Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Художня галерея  «Голос нащадків»

    На сайті бібліотеки ім. Анни Ахматової є блок статей про видатних людей Пріорки, зокрема у першій частині «Вони жили і творили на Пріорці» ми згадували про українського художника Фотія Красицького. І яке ж було наше здивування, коли одна з наших читачок виявилась мало того що його родичкою, а й нащадком самого Тараса Григоровича Шевченка!
     Карпенко Людмила Миколаївна, та сама читачка, є правнучкою Фотія Красицького, в той час, як сам Красицький є внучатим небожем відомого поета. Ну і певна річ, ми не змогли залишити цю новину без уваги. Як ми дізналися з розповіді Людмили Миколаївни, буквально 1,5 роки назад вона раптом почала малювати. Такий талант проявився, напевно, завдяки генам відомих предків.

   Пані Людмила щиро захоплюється нашою бібліотекою і виявила бажання організувати виставку своїх робіт у фойє нашої бібліотеки. Ми були дуже раді її пропозиції. На світлинах у цій статті ви можете помилуватися безсмертним талантом поклику крові нашої художниці-аматора.
Також Людмила Миколаївна подарувала бібліотеці ексклюзивні фотографії свого прадіда та його величезної родини. Маючи такий набір історично-унікальних та цінних речей разом з картинами самої пані Людмили, ми вирішили організувати виставку, присвячену безпосередньо роду Красицького. Галерея викликає велику зацікавленість серед наших відвідувачів.
Якщо вас зацікавила історія про родовід нашої гості, нижче зазначено декілька посилань, де ви зможете детально дізнатися про нього:

http://informatika152.wix.com/tg-shevchenko#!naschadky-shevchenko/csxx

http://www.batjkivshhyna-tarasa.com.ua/podii/2013/28_08_2013.html

http://blog.i.ua/community/1952/1117678/

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>