Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Цикл заходів "Майстерня радості"

Шановні відвідувачі, хочемо представити вашій увазі як можна корисно та із задоволенням провести своє дозвілля. Пробігаючи у справах або просто прогулюючись поблизу бібліотеки ім. Анни Ахматової, не проходьте повз. Особливо, якщо це ранок середи. Заінтриговані? Так, завітавши до нас, ви дізнаєтесь, що кожної середи об 11 годині ранку протягом всього року у нашій бібліотеці працює гурток, присвячений рукоділлю, де збираються майстрині, які виготовляють різні поробки своїми власними руками. Наш бібліотекар і керівник гуртка «Країна handmade», Чередніченко Наталія, кожного уроку пропонує майстриням свої варіанти наступних робіт, а також уважно прислухається до їх побажань.

     У нашому гуртку творять жінки різних професій та віку. Вони говорять, що рукоділля є одним з найкращих способів відволіктися від буденного життя і, хай і ненадовго, відпочити від життєвих проблем та негараздів.

     Окрім самого рукоділля, бонусом для всіх є багатогранне, культурне спілкування у колі приємних, освічених людей.

     Не зайвим буде підкреслити, що наші майстрині беруть учать у різних міжнародних конкурсах, де займають високі місця серед пристойної кількості кандидатів. А це, погодьтесь, означає далеко не низький рівень вродженого таланту наших учениць і завзяте бажання керівника донести всі свої уміння до своїх учениць.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>