Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Мистецька вітальня «Калейдоскоп людських почуттів»

 15-того березня 2015 року бібліотека ім. Анни Ахматової стала справжнім осередком кіномистецтва. До нас в гості завітав телеканал "Культура", аби відзняти репортаж про нагородження авторів короткометражного фільму "Хвилина усвідомлення" дипломами 10 міжнародного фестивалю "Духовні джерела".  

 

Актриса Юлія Сак отримала нагороду за виконання жіночої ролі у фільмі режисера Кирила Кужалева «Хвилина усвідомлення».

Голова оргомітету фестивалю Валерій Степанян-Григоренко також нагородив режисера Кирила Кужалева дипломом третього ступеню за кращий короткометражний фільм («Хвилина усвідомлення»), Ольгу Тичину – за кращий сценарій до фільму, і композитора Олега Разумовського – за музичне оформлення фільму.

Минулого року саме у нашій   бібліотеці відбувся допрем'єрний показ першого фільму з циклу "Хвилина осяяня", тож не дивно, що нагороди знайшли своїх героїв саме у стінах нашої бібліотеки.

Нагороди митцям також вручала мистецтвознавець Ірина Бондарчук, яка окрім всього є ще й письменницею. У квітні цього року вийде її книга, «Кассандра «Серебряного века» про Анну Ахматову. Пані Ірина у цей вечір порадувала нас достроковою презентацією книги та подарувала нашій бібліотеці примірник свого творіння, зазначивши, що присвятила його всім жінкам України.   
На продовження вечора Юлія Сак показала уривок з моновистави «Княгиня Ольга». Актриса змогла передати весь душевний біль та страждання великої Жінки минулого.

І це був не останній подарунок від наших шановних гостей.
Режисер Кирило Кужалев представив відвідувачам декілька своїх документальних короткометражних фільмів. Серед них: «Бригантина», «Самотність», «Актриса Юлія Сак».
     У «Бригантині» йдеться про життя простої людини-художника, що малює звичайних пасажирів на вокзалі. При цьому уміло заглядаючи у їх душі.

     Другий фільм, «Самотність», був психологічно дуже важким для перегляду. Режисер показав замальовки з життя міста Червоний Луч. Сюжет фільму був сконцентрований на людях похилого віку, яких доля привела до будинків престарілих.

     Третій - «Актриса Юлія Сак». У цьому фільмі Юлія Сак була показана особою з легкою, піднесеною душею, з одної сторони, а з іншої – людиною, яка пережила трагічну кризу у своєму житті і тільки гра у театрі допомогла Юлії побороти свої душевні страждання та страхи і рухатися далі.

Кожен фільм Кирила Кужалева був зустрінутий вигуками «Браво!».


    По закінченні вечора всі присутні дякували нашим гостям-митцям за отримані емоції, що сколихнули душу.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>