Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Вечорниці "Вечори на хуторі поблизу Пріорки"

Шановні читачі, щиро вітаємо вас з настанням Нового року! Сподіваємося, він принесе вам на своїх крилах тільки позитивні емоції! А ми розпочинаємо нову «сторінку» розповідей про події, що відбуваються у бібліотеці ім. Анни Ахматової.

Отже, першою яскравою подією у цьому році стали традиційні у нашій бібліотеці українські вечорниці «Вечори на хуторі поблизу Пріорки». Працівники бібліотеки з серйозністю поставились до такої події і приготували цікаву програму вечора. Ми висловлюємо велику подяку за творчу підтримку нашим друзям з бібліотеки № 120 для дітей, завдяки їм вечір був веселим та колоритним.

Всі гості приносили власноруч приготовлені справжні українські страви, які мали тематичні назви: «Солохині чари», «Лапті по-пріорськи», «Бабусин погребок», «На заздрість сусіду», «Куренівські реберця», «Запіканка від Оксани» та інші.

За традицією вечорниць до нас в гості прийшли всі наші сусіди, серед яких були працівники музею «Хата на Пріорці», бібліотекарі Куренівки та Пріорки та просто зацікавлені читачі, які захотіли бути свідками такої незрівняної події.

Всі присутні були у національному українському вбранні, господарями були Солоха, Оксана, Вакула та інші персонажі.

Наші друзі з музею «Хата на Пріорці» завітали до нас з подарунками - представили традиційне українське дійство – водіння Кози та щедро защедрували.

Майстриня Чередниченко Н. провела майстер-клас з виготовлення символу цього року – кози. А далі на гостей чекали приємні сюрпризи – сценки та пародії на відомих людей. Для гостей був проведений цікавий аукціон, де всі бажаючи мали змогу виторгувати за символічну суму гуморні та веселі лоти. Всі гроші, які були зібрані на аукціоні, пішли на ліки бійцям АТО.

Вечір був повний на різноманітні рухливі конкурси та запальні танці. Серед святкового дійства до нас завітали також і маленькі щедрувальники, які отримали від господарів цукерки, та були запрошені до столу.

Не забули ми і про традицію ворожити на святки. Всі наворожили собі добрий рік, гарні події та женихів хороших.

Українські гуляння сподобалися всім. Кожен йшов додому з подарунками, сувенірами, виграними лотами та з гордістю за те, що приєднався до справжніх вечорниць.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>