Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

"Майстерня радості" - цикл майстер-класів

Ось і ще один рік підходить до свого логічного завершення. В кінці календаря ми звикли підводити підсумки року, що минає. Цей рік був дуже насиченим для всіх нас, як на позитивні, так і негативні події.

В даному огляді ми б хотіли підсумувати творчі успіхи нашого гуртка майстринь «Країна handmade ».Протягом року кожну середу в нашій бібліотеці проводилися майстер-класи з рукоділля.

Наші майстрині виготовляли різноманітні вироби від найпростіших, які можна виготовити за пару годин, і до вкрай складних, які потребують декілька днів у виготовленні.

Також треба зазначити, що цьогоріч наші найкращі майстрині отримали на Міжнародній «Виставці без кордонів!» приз глядацьких симпатій у конкурсі «Крик душі!».

Ми не могли дозволити собі залишитись осторонь жахливих подій, які, нажаль, зараз відбуваються у країні, тому вони вирішили хоч якось підбадьорити солдат на фронті зробивши власними руками ляльки-мотанки, які б нагадували солдатам їх рідну домівку та оберігали у скрутних ситуаціях.

Ми не будемо перераховувати всі витвори, які робили майстрині, повірте, їх було дуже багато, ми викладемо ті, які вони зробили до зимових, новорічних свят. Серед таких можна виділити янгола з тканини - іграшка, яка чудово буде виглядати у якості новорічної прикраси на ялинку; святкові листівки у вигляді дівчині у вишуканій сукні.

Працівники нашої бібліотеки не залишились осторонь і самі провели невеличкий майстер-класс: показавши присутнім свій досвід у виготовлені незрівняних і таких незвичайних сніжинок з паперу, якими ми з радістю прикрасили бібліотеку. Частину сніжинок ми передали до Будинку ветеранів сцени ім. Н. Ужвій, який на днях з благодійною акцією відвідали працівники нашої бібліотеки.
Отже, наші дорогі читачі та відвідувачі, дуже вам дякуємо, що залишалися з нами протягом всього 2014 року та слідкували за нашими новинами. У наступному 2015 році хочемо побажати всім вам миру, терпіння та надії у серці! Хай у ваших родинах завжди панують любов, добро та взаємоповага! Читайте наші новини вже у наступному році!

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>