Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Зимові забави до Дня Святого Миколая

19 грудня святкується великий день – Святого Миколая. Цей день є особливо важливим для дітей, які на ранок 19 грудня шукають у себе під подушкою різні подарунки від Миколая. А зараз особливо важливо дати дітям відчути атмосферу свята у його повній мірі і не позбавляти дітей веселощів.

Наша бібліотека не залишилась осторонь і напередодні організувала у себе святкування. На свято були запрошені учні 2-ого класу. Нажаль Миколай не зміг завітати сам і прислав до нас своїх помічників – Сніжну фею та її подружку Сніжку. Діти з радісним галасом зустріли нових гостей і були вкрай збуджені у передчутті веселощів та подарунків.

Сніжна фея та її подружка Сніжка провели багато різноманітних конкурсів, як рухливих, що є корисними для фізичної активності, так і інтелектуальних, які змушують розвивати логіку в учнів, що стане корисним у їхньому подальшому навчанні.

По закінченню такого насиченого дня, дітки були нагородженні різноманітними подарунками, зокрема іграшками, книжками та смаколиками. Вчителі щиро подякували працівникам бібліотеки за таке веселе проведення часу та виразили бажання запрошувати до себе «помічників Святого Миколая» на подальші проведення свят.

По радісним обличчям діток, можна зробити висновок, що свято вдалося на славу!

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>