Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Благодійна акція "З турботою про людину"

18 грудня 2014 р. працівники бібліотеки ім. Анни Ахматової привітали зі святом Миколая не тільки дітей, але і жителів Будинку ветеранів сцени.

Протягом тривалого часу у бібліотеці діяла акція для читачів «Подаруй книгу», до якої мали змогу долучитися всі охочі, зробивши свій внесок.

Будинок ветеранів сцени імені Н. Ужвій був збудований у далекому 1959 році за ініціативою і при безпосередній участі народної артистки СРСР Наталії Михайлівни Ужвій і був розрахований всього на 35 осіб. Завдяки артистці, Будинок став домівкою для самотніх артистів, що вийшли на пенсію і відслужили рідному мистецтву не один десяток років. Наразі там проживає 20 артистів, художників, солістів та інших діячів культури і мистецтва, які вже відійшли від творчих справ і проводять там роки старості.

Ми врахували всі побажання ветеранів і, окрім літератури, також приготували для них домашню консервацію, фрукти, цукерки та напої. Ми дуже хотіли, щоб і ветерани також відчули себе трошки дітьми, отримуючи подарунки до Дня Святого Миколая. Вони були дуже раді нашому візиту і сердечно дякували за подарунки і за те, що ми пам'ятаємо про них. Дуже сподіваємося, що нам вдалось хоч на один день підняти настрій та повернути яскраві емоції у буденне життя колишніх знаменитостей.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>