Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Семінар-практикум для шкільних бібліотекарів "Сучасні форми роботи з читачами" на базі бібліотеки ім. Анни Ахматової

9 жовтня в бібліотеці ім. Анни Ахматової був проведений семінар-практикум для шкільних бібліотекарів. Семінар був присвячений темі «Сучасні форми роботи з читачами» (з досвіду співпраці шкільної бібліотеки ЗСШ № 8 та публічною бібліотекою ім. Анни Ахматової). Відкривала семінар завідуюча бібліотекою ім. Анни Ахматової, Шеремет Надія Антонівна. Вона ознайомила колег з роботою нашої бібліотеки, київським періодом життя Анни Ахматової, розповідаючи та водночас показуючи гостям електронний матеріал, який вони мали змогу споглядати на великому екрані. Також до нас були запрошені учениці ЗСШ № 8, які декламували проникливі вірші Анни Андріївни.

Після докладу Надії Антонівни, своїм досвідом поділилася Корж Н.А, бібліотекар ЗСШ №8. Вона розповідала насичену, проте нелегку історію школи № 8, ділилася методами роботи з учнями.

По закінченню семінару, Надія Антонівна провела екскурсію Літературно-меморіальною вітальнею, так званому музеї Анни Ахматової, де можна побачити речі того періоду, коли жила та творила видатна поетеса. Гості з зацікавленістю слухали екскурсію та роздивлялися такі гарні ретро-предмети, виставку з автографами відомих людей, барельєф Анни Ахматової скульптора Таїсії Судьїної та багато інших цікавинок.

Запрошені колеги подякували виступаючим за корисний та пізнавальний досвід у роботі бібліотек. Гостям було запропоновано підкріпитися смаколиками та гарячими напоями на фуршеті, який було організовано після семінару. Всі були вражені по-домашньому затишною атмосферою нашої бібліотеки, її ввічливими та доброзичливими працівниками і виражали жаль, що треба було залишати стіни вже такої вподобаної бібліотеки.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>