Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

"Щоб не згасла надія"

Населення на Землі з кожним роком все збільшується, і, на жаль, зі збільшенням населення росте і кількість людей з обмеженими можливостями, зокрема і людей з вадами зору. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я в усьому світі налічується близько 37 млн. сліпих людей і 124 млн. осіб мають поганий зір. У Києві нараховується 3 тис. інвалідів по зору, а скільки людей мають просто поганий зір ніхто навіть і не підраховував. В Україні існує така організація як УТОС – Українське товариство сліпих, якя була створена 81 рік тому у далекому 1933-ому році. У Києві безпосередньо Київська територіальна первинна організація № 3 УТОС, з якою і співпрацює наша бібліотека більше 13 років, була створена у січні 1977 року. Раз на місяць бібліотекарі відвідують членів УТОСу і проводять з ними голосні читання, літературні та інформаційні години, огляди періодичних видань.

В цьому році відзначалось 205 років від дня народження Луї Брайля – французького тифлопедагога, який винайшов рельєфно-крапковий шрифт для сліпих. Так слухачі дізналися, що Луї Брайль став сліпим через нещасний випадок, який стався з ним у батьковій майстерні – у 3-річному віці він з необережності встромив собі в око гострий інструмент. На превеликий жаль, через інфекцію він лишився незрячим. Присутні дізнались, що Брайль завершив свій винахід у віці 15-ти років!

Також до визначних дат були проведені голосні читання, зокрема – «Українська Жар-птиця» (до 105-річчя від дня народження М. Приймаченко), «Війна у пам’яті, а в серці – мир» (до Дня Перемоги).

Оскільки зараз людей особливо цікавить політична ситуація в нашій країні, зазвичай таку інформацію знаходимо в інтернеті та пресі, так було проведено Інформаційну годину «Що хвилює нас сьогодні».

А до 125-річного ювілею з дня народження російської поетеси Анни Ахматової в УТОСі відбулася літературна година «И слава лебедью плыла» .

Гості із задоволенням слухають цікаві виступи наших бібліотекарів і завжди висловлюють свою подяку та запрошують на подальші зустрічі.

 

 

Всі події

 


 

return_links(); ?>