Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Вечір поезії Віталія Іващенка
"Жінка в світ приходить для любові"

12 червня публічна бібліотека ім. Анни Ахматової приймала талановитого гостя – поета, театрала, а також кандидата технічних наук Віталія Іващенка. Він зібрав велику аудиторію шанувальників своєї творчості. До нас він завітав зі своїм багатим творчим досвідом. Пан Віталій презентував читачам велику кількість своїх збірок віршів на різноманітні теми.

Спочатку він зачитував свої патріотичні вірші, написані задовго до теперішніх подій в країні, але зараз як ніколи актуальних. У своїй бесіді з читачами він з глибокою пошаною говорив про національного українського героя – Тараса Григоровича Шевченка, його значення у сімейних традиціях українців та подальшу роль у майбутньому нації. Розповів він і про своє ставлення до української мови і чому вирішив розмовляти українською після багатьох років викладання в університеті російською.

Також Віталій Іващенко доніс до слухачів думку, що нажаль, у нашому житті нащадки рано чи пізно завжди страждатимуть за гріхи своїх пращурів. Після таких тяжких роздумів, поет вправно переключив увагу читачів на приємну тему, на радість нашим жінкам, прочитавши свої поезії на тему кохання.

А по закінченню свого виступу, остаточно підняти настрій нашим слухачам він вирішив декількома віршами-усмішками власного написання. Для охочих пан Віталій із задоволенням підписав збірки своїх віршів.

Присутні подякували Віталію Іващенку та працівникам бібліотеки за теплу та цікаву зустріч.

 

 
 

 

return_links(); ?>