Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Цикл бесід "Романтичний сад"

Сьогодні власна земельна ділянка – це джерело естетичної насолоди, дизайнерських експериментів і місце відпочинку від міської метушні і безликості. Ландшафтний дизайн ділянки ушляхетнює його зовнішній вигляд. Так само як інтер’єр в квартирі, хороше планування дає можливість розслабитися. Одним з головних завдань грамотного формування стилю саду – це гармонія людини з природою. Природа для нинішнього людства – це не лише естетична оболонка, але і спосіб очищення повітря, води від шкідливих речовин, які накопичуються в результаті роботи промислових заводів, цехів і ін. Ландшафтний дизайн відрізняється тим, що основним будівельним матеріалом тут є живий організм, який постійно видозмінюється.

Так як надворі весна, наша бібліотека вирішила, що в травні було б доречно провести цикл інформ-годин про оформлення інтер’єру та екстер’єру. Ми запросили ландшафтного дизайнера, Гомон Радмілу Вікторівну, до нашої бібліотеки для проведення лекцій.

Радміла Вікторівна провела дві лекції на тему ландшафтного дизайну та фен-шуй. Лекції проходили у дуже неформальній та розслаблюючій обстановці за чашкою чаю з цукерками та печивом. Під час лекцій читачі мали змогу ставити питання, розповідати про свій досвід щодо дизайну. Опісля ми щиро подякували дизайнеру за її пізнавальну лекцію та запросили до нас на подальші бесіди.

 

 
 

 

return_links(); ?>