Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

«Він тут ходив, він тут любив»

Як нам всім добре відомо, зараз проходять масові Шевченківські свята присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Бібліотека ім. Анни Ахматової також проводить багато заходів стосовно такої величної події.

18 березня до нас на пізнавальну лекцію про життя Шевченка завітали школярі. Всі діти були дуже гарно та символічно одягнені у святкові вишиванки. Вони з задоволенням вслуховувалися в слова наших бібліотекарів, які змістовно, і, водночас доступно для дітей, розповідали про життя та творчі досягнення великого митця. Для маленьких слухачів була також проведені невеличкі екскурсії по бібліотеці та в літературно-меморіальну кімнату "Анна Ахматова та Київ".

«Хата на Пріорці» - це зараз називається музеєм, а раніше, у 1859 році, сам Тарас Григорович Шевченко прожив 2 тижні у господині цієї хати. В той час там проживало багатенько діток і всі вони були у захваті від «дядька Тараса». Він запам’ятався жителям Пріорки як щира, сердечна та відкрита людина. Завжди пригощав діток фруктами та різними смаколиками і таке відношення до нього передається з уст в уста і сьогодні.

Також наші читачі дізналися про дуже цікавий факт – біля входу до бібліотеки росте пишна невеличка верба, а верба ця непроста, а посажена з живця тої самої верби, яку Тарас Шевченко вивіз з України у Казахстан. Та стара верба прожила 150 років, але нажаль, недавно загинула, проте її живці зараз знаходяться у різних куточках України, зокрема у Каневі, Києві та у Львові.

Всі були дуже задоволені екскурсією та цікавою лекцією і одноголосно погодилися, що час був потрачений не дарма!

 

 
 

 

return_links(); ?>