Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Година ігротерапії "Нові друзі Феї Джесіки"

Діти – це наше все, тому ми завжди хочемо, щоб вони були щасливі та життєрадісні. Поки вони ще повністю не усвідомлюють всіх проблем сьогодення, їх потрібно заохочувати на різні цікавості і саме сьогодні наші маленькі читачі мали змогу відчути казкову атмосферу, яку завжди створює чарівна фея Джесіка. Але вона не змогла відвідати наших маленьких гостей, проте в якості «подарунка» прислала своїх помічників – клоунів Тошку та Капі.

Вони прийшли не з пустими руками: з собою наші веселуни взяли багато різноманітних конкурсів та мішок подарунків, зокрема і солодких гостинців. Діти були просто у захваті від такої уваги та завзятих клоунів. Маленькі гості ні секунди не могли усидіти на місті – як тільки оголошували новий конкурс, серед бажаючих не було відбою. І неозброєним оком було видно, що діткам було дуже весело, вони безупинно сміялися, стрибали та вигукували відповіді на загадки клоунів.

Кожен з учасників отримав особливі подарунки. У кінці свята, коли всі конкурси були вже позаду, всі дітки одноголосно погодилися, що перемогла дружба. Опісля діти поділилися враженнями та поласували солодкими подарункам. Наші маленькі гості були просто у захваті від нових героїв та друзів феї Джесіки.

 

 
 

 

return_links(); ?>