Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Шевченкове свято "Любові всевишній присвячується"

26 лютого 2014 р. у бібліотеці ім. Анни Ахматової відбулася лекція «Жінки в житті Тараса Григоровича Шевченка», яку проводила Наумова Надія Григорівна, науковий співробітник літературно-меморіального музею «Хата на Пріорці».

Лекторка розповідала про жінок поета, які у конкретні періоди життя мали вплив на душу великого творця. Так ми дізналися про емоції, які переживав Тарас Шевченка, коли був закоханий або просто відчував духовний потяг до тієї чи іншої жінки, які вчинки робив, будучи закоханим і які події, стосовно жінок, стали вирішальними у житті поета. Відвідувачі з задоволенням слухали про невідомі сторінки особистого життя українського поета. Ніхто навіть не підозрював, що жінки грали таку важливу роль у житті Тараса Григоровича. У нього, як і у кожної людини, були як жінки, з якими він підносився до небес, так і ті, хто руйнували його життя та трощили душу на дрібні шматки.

Нашій бібліотеці від музею «Хата на Пріорці» було презентовано офорти Тараса Шевченко. Ми обмінялися взаємними бажаннями на подальшу співпрацю.

Після лекції всі охочі мали змогу власноруч зробити стібок для створення картини «Катерина» Т.Г. Шевченка. Багато слухачів висловили бажання втілити в життя відоме полотно Шевченка. Всі гості та відвідувачі бібліотеки були дуже задоволені та пообіцяли в майбутньому не втрачати можливості приходити до нас.

 

 
 

 

return_links(); ?>