Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

День Соборності "Народ мій є! Народ мій завжди буде!"

22 січня Україна відзначає день, який має важливе значення для нашої країни – День Соборності України. Офіційно цей день почав відзначатися тільки з 1999 року, проте події, які передували його святкуванню, відбулися ще у 1919 році, коли був підписаний Акт возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Зі слів істориків у той час цей Акт був скоріше символічним знаком прагнення єдності, так як у керівництві країни тоді єдності не було.

Проте наразі в Україні значення Дня Соборності, на щастя, не втратилося. Теперішні керівники держави наголошують на важливості єдності українських земель, яку необхідно зберігати й надалі, не піддаючись на переконання щодо ментальних відмінностей українського Сходу та Заходу.

З нагоди свята, у бібліотеці ім. Анни Ахматової, представлена тематична виставка «Народ мій є! Народ мій завжди буде! " присвячена Дню Соборності. На виставці представлені книги, брошури, копія Акта возз’єднання та інші тематичні примірники.

 

І саме в такий день, духовного символічного свята, наша бібліотека приймала гостя – Василя Івановича Антонова, Голову Оболонської районної державної адміністрації міста Києва, який виявив бажання особисто зустрітися та поспілкуватися з працівниками бібліотеки. Наші бібліотекарі з задоволенням провели пізнавальну екскурсію бібліотекою та літературно-меморіальною кімнатою "Анна Ахматова та Київ" .

Захід відкрила начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації - Ліана Розмаїта, яка зупинилася на передумовах підписання Акту.

 

Василь Іванович приділив увагу кожному працівнику бібліотеки, вислухав мрії та побажання на майбутнє і висловив своє захоплення нашою «скринею духовних скарбів», пообіцявши і надалі співпрацювати з бібліотекою та неодноразово її відвідувати.

 

 
 

 

return_links(); ?>