Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Андріївські вечорниці
Зимовим вечором 13 грудня - в одне з трьох важливих свят передріздвяного посту - свято Андрія Первозванного, завідуюча бібліотеки ім. Анни Ахматової запросила всіх бажаючих взяти участь у народному дійстві, яке супроводжувалось піснями, жартами та легендами.
"Уже й вечір, а ні дівчат, ні хлопців немає. Як подумати, що коли це ми дівували, зачуєш де-небудь вечорниці, то аж тини тріщать..." - говорить господиня.
З давніх давен славилася Україна таким звичаєм, як ворожіння у ніч на Андрія. Ця традиція - прекрасний витвір людської фантазії, призабутий сьогодні. Давайте повернемо йому життя. Нехай оживе одна із сторінок молодості наших матерів і бабусь. Ось і ожили перед нами ігри, забави та ворожіння нашого народу .
Свято відзначається на честь апостола Андрія Первозванного, якого вважають покровителем Української церкви. До свята в бібліотеці представлено книжкову виставку "Зі святом, Андрії".

У цей час молодь навчають різним ремеслам. Під час свята Чередніченко Наталія провела експрес-майстер-клас на тему "Виготовлення виробів в техніці декупаж" .
Господиня пригощала гостей традиційними українськими стравами. На святковому столі - деруни, зрази, вареники, капуста, огірки, ковбаса, сало, млинці, оселедець, вінігрет, пампушки, пиріжки, узвар.
Ми щиро вдячні колективу бібліотеки № 120 для дітей за активну участь в оформленні залу та за допомогу в підготовці до свята.
Організатори свята подарували присутнім гарний настрій, море посмішок, застілля, приємне спілкування.
Це церковне свято пройшло радісно, тепло і на Божу славу.

 

 
 

 

return_links(); ?>