Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Творча зустріч з актрисою Юлією Сак
11 грудня 2013 р. в бібліотеці ім. Анни Ахматової відбувся виступ актриси Юлії Сак, передпрем'єрний показ короткометражного фільму "Портрет", а також спілкування з творчою групою.
Вже декілька років наша бібліотека підтримує дружні стосунки та співпрацює з талановитою актрисою, лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних вокальних, композиторських, театральних конкурсів Юлією Сак.

В цей день актриса запропонувала переглянути танцювальну мініатюру "Чорна троянда", фрагмент вистави "Мить і вічність" про талановиту поетесу - Ліну Ошерову, яка була бібліотекарем та працювала в дитячій бібліотеці в Києві. Поезія Ліни стала відома тільки після смерті автора, завдяки її сестрі та ахматознавцю Євдокії Ольшанській.
Серед запрошених на зустріч були люди з УТОСу (Українське товариство сліпих), з яким бібліотека співпрацює вже багато років, надаючи інформаційні послуги.
Всім присутнім було запропоновано переглянути короткометражний фільм "Портрет", в якому головну героїню грає Юлія Сак. Фільм демонструє знайомство сліпої дівчини з художником, який вражений її красою та витонченістю. Проте, намалювавши портрет героїні і дізнавшись про недугу, він відвертається від неї.
У фільмі показано проблему незрячих людей, ставлення до них оточуючих. Твір закликає почути, зрозуміти, допомогти, гуманно ставитсь до людей, які мають проблеми зі здоров'ям.
Після перегляду стрічки глядачі мали можливість обговорити фільм, поспілкуватись з творчою групою. Зокрема, з режисером Ольгою Тичиною, головною героїнею та маленькими акторами, які вразили всіх своєю безпосередністю.
Короткометражна стрічка - найдоступніший спосіб "достукатись до суспільства", викликати в душах людей співчуття та милосердя.
"Портрет" є першою частиною фільму "Хвилина усвідомлення", що складатиметься з чотирьох частин, які ще знаходяться в процесі зйомки.

Наприкінці зустрічі завідуюча бібліотекою Надія Антонівна Шеремет подякувала Юлії Сак та всій творчій групі за їх добрі справи, які вони роблять для людей: "Дякуємо Вам за чудову гру, за талант та за велике серце."

 

 
 

 

return_links(); ?>