Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

В гості до бібліотеки

22 листопада на порозі нашої бібліотеки з’явилися маленькі відвідувачі – діти з дитячого садочку № 47. Їх радісно та доброзичливо зустріла завідуюча бібліотекою – Шеремет Н. А. Вона ознайомила відвідувачів з відділами бібліотеки, з правилами користування бібліотекою, з книжковими виставками. Діти отримали інформацію про перші книги та поринули у світ поезії. Також із зацікавленням дітлахи оглянули літературно-меморіальну кімнату «Анна Ахматова і Київ», де дізнались про життя великої поетеси.

 

Завідуюча наголосила на тому, що у 2014 році наша країна відзначатиме славетну дату – 200 років від дня народження Тараса Шевченка. А наша бібліотека знаходиться поряд з будинком-музеєм «Хата на Пріорці», де свого часу Тарас Григорович прожив кілька тижнів. До цієї урочистої події приурочена виставка «Малим – про Великого Тараса», оглядаючи яку, діти ознайомились з дитинством Тараса, його особистістю, долею та творчою діяльністю великого українського поета та видатного художника. Діти, затаївши подих, розглядали вишитий портрет Шевченка.

Багато віршів Т. Г. Шевченка стали піснями, які дуже люблять співати в народі. Маленькі відвідувачі розповіли відомі їм вірші Шевченка та заспівали пісню.

Вихователі та діти були вдячні за цікаву, змістовну, пізнавальну, поетичну екскурсію, яка сколихнула в душах дітей ліричний настрій.

 

 
 

 

return_links(); ?>