Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Цикл майстер-класів з хенд-мейд виробів
16 жовтня, за чисельними проханнями наших читачів, було розпочато цикл майстер-класів з прикладного мистецтва. Ведуча майстер-класів, та наша бібліотекар, - Чередніченко Наталія Ігорівна займається творчістю вже багато років. За цей час вона опанувала багато технік, а тепер ділиться своїми знаннями з іншими - влаштовуючи майстер-класи. Наталія Ігорівна є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних виставок хенд-мейд робіт. З виробами, які створює майстриня, можна ознайомитись на її персональному сайті

У приміщенні нашої бібліотеки (Казанська, 20) майстер-класи проходитимуть щосереди об 11.00. Кожен майстер-клас буде присвячений окремій техніці прикладного мистецтва - валяння, декупаж, бісер, виготовлення ляльок-мотанок та інш. Запрошуємо всіх бажаючих - буде цікаво!
На першому майстер-класі , що відбувся 16 жовтня, присутні ознайомились з технікою декупаж. Всі бажаючі змогли власноруч виготовити підставки під гаряче в цій техніці, і піти додому вже з готовим виробом, який не тільки буде радувати своєю красою, а й обов'язково знайде своє місце у побуті кожної господині.

 

 
 

 

return_links(); ?>