Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Зустріч з письменницею Евою Гатою
   27 травня, о 16.00 в публічній бібліотеці ім. Анни Ахматової відбулася творча зустріч з письменницею Евою Гатою.
   Ева Гата народилась у Львові. Нині є доцентом кафедри прикладної математики ЛЬвівського національного університету ім. Івана Франка. Життєве покликання - навчати студентів і писати книжки. Останні роки співпрацює з Афінським і Салоніцьким університетами (Греція), пише філософсько-містичні романи, які, на її думку, змінять світ на краще.
Під час зустрічі письменниці з читачами відбулася презентація книг.
"МУЗИЧНІ ФРЕСКИ"
Події роману відбуваються в різні епохи і в різних країнах. На перший погляд, кожна з п’яти новел є окремою фрескою про кохання і музику. Та це лише уламок невідомого, значно більшого творіння, як і поодинокий музичний акорд, вирваний із загальної симфонії. Якщо уважніше пригледітися, то можна зауважити, що все у світі впродовж віків між собою тісно пов’ язане, а імена головних героїв роману завжди означають “Життя” і “Дар Божий”. Що їм треба подолати, щоб нарешті пізнати справжнє щастя? Виявляється, не так уже й багато. Лише коли Мудрість переможе Гнів, сповнені любові серця віднайдуть одне одного і вже ніколи не розлучаться.

"AVE EVA"
В романтичній новелі “AVE EVA” , події якої розгортаються в міжвоєнному Львові, легко зауважити цілісність світів, які є нероздільною частиною Великої Єдності. Кожна причина має свій наслідок і навпаки. Тому, які б Доля не дарувала сюрпризи, не варто засмучуватися. Пам’ятаймо, що найбільшим Даром Божим є Життя. Крапки ж не буває, хоча інколи її ототожнюють зі Смертю. Але й це ілюзія! Подивімося на все з погляду вічності: крапка є лише проекцією нескінченного тире у цей простір.

Це унікальне двомовне видання - одночасно українською і польською мовами.
Переклад на польську мову Ольги Кіх (Ягеллонський університет).

"НАРОДЖЕНА В ДЖЕРЕЛІ, АБО ШЛЯХ ВІД ЦАРСТВА ДО КОРОНИ"
Багато таємниць ховає в собі земля. Де народжуються чудодійні джерела? Лише в єдності з природою людина може відповісти на одвічне запитання: “Хто вона і для чого прийшла в цей світ”. У романі “Народжена в джерелі, або шлях від Царства до Корони” описано нелегку долю молодої співачки. Втрачено все. Попереду безвихідь. Однак завдяки силі мистецтва героїні вдається підняти голову, йти далі й одягти корону.

"ТУТ І ТАМ, АБО СТЕЖКА МІЖ ПАРНАСОМ ТА ОЛІМПОМ. ТРИ ЧЕСНОТИ, АБО КАЗКА ПРО ОРІХАЛК"

Кожен з нас приходить сюди з особливою метою і має унікальне завдання, яке потрібно втілити упродовж життя. Більшість людей від народження і до кінця своїх днів перебувають в стані лялечки і не здогадуються, що їх покликанням є перетворитися на метелика. Що для цього потрібно? Відповідь проста – зробити впевнений неординарний крок, який розірве усі перепони на шляху до щастя.

Відповіді на ці одвічні запитання Ви знайдете у цих романах-феєріях. Книга адресована для широкого кола читачів.

"ОЧИЩЕННЯ, АБО РОБЛЮ, ЩО ХОЧУ"
Як стати вільною людиною? Як зробити правильний вибір у житті? Що потрібно, щоб прожити повноцінне життя? Виявляється, не так вже й багато - треба лише заглибитися в себе, і відповідь знайдеться. Вона, ця відповідь, завжди поруч з нами. Наш Світ простий, досконалий і справедливий. Щоб бути щасливим треба лише зрозуміти його основні закони. В книзі автор намагається дати відповідь на ці сокровенні питання.

"БЛАНІК ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ"
Життя і Смерть завжди поруч – дві нерозривні частини вічного Буття. Час для кожного летить нестримно, безкомпромісно вносить свої корективи і в таємні сподівання, і відверті прагнення. Непомітно минає день за днем. За плечима залишаються літа за літами. Що далі? Невже усі роки минули даремно? У чому був їх сенс? Як прожити життя, щоб, оглядаючись на нього, не очікувати смерть із тремтливим жахом чи соромом? Відповіді на ці запитання можна знайти в романі “Бланік відчиняє двері”.
Серед присутніх панувала невимушена та творча атмосфера.
Наша гостя, письменниця Єва Гата, бажає, щоб всім людям засвітило світло, щоб вони вийшли з темряви, перестали боятися, щоб не казали, що їм запізно робити якісь важливі складні речі і вони не в змозі змінити. "Поки живемо - можемо все! Обов'язково робіть те, що прагне ваше серце" - закликає талановита письменниця.
Після презентації книжок із зали пролунало багато запитань до письменниці, на які вона із задоволенням відповіла. Єва Гата розповіла цікаві історії з власного життя, більшість з яких має містичний характер.
На згадку про зустріч завідуюча бібліотекою ім. Анни Ахматової Шеремет Надія Антонівна подарувала Єві кошик з квітами з цукерок, який спеціально для гості зробила бібліотекар Чередніченко Н. І.
І насамкінець відбулась автограф-сесія, під час якої кожен присутній зміг отримати автограф з особистим побажанням від Єви Гати. Як сказала сама письменниця, все, що вона бажає у своїх автографах обов'язково збувається.
Книжки Єви Гати незабаром можна буде прочитати в нашій бібліотеці.
 
 

 

return_links(); ?>