Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Майстер-класи з технік валяння та скрапбукінг

13 та 29 квітня в бібліотеці ім. Анни Ахматової проведено майстер-класи з технік валяння та скрапбукінг. Ведуча майстер-класу, Наталія Чередніченко, запропонувала створити креативні речі своїми руками. Справжня майстриня свого ремесла поділилася з учасниками заходу таємницями та вміннями.
Валяння шерсті – один із видів виготовлення різноманітних текстильних виробів: прикрас, одягу, взуття, картин і багато іншого. Історія виникнення цієї техніки рукоділля була відома ще 8000 років назад. Перші вироби із валеної шерсті були знайдені на території сучасної Туреччини. У XVI ст. з’ явились перші майстерні з виготовлення вовни. У XIX ст. винайшли перші валяльні преси і машини.
Скрапбукінг – вид ручного рукоділля, який полягає у виготовленні і оформленні фотоальбомів, спосіб збереження особистої і сімейної історії у вигляді фотографій, газетних вирізок, малюнків. Скрапбукінг – це красиво оформлена пам'ять, історія в картинках. Головна ідея – зберегти фотографії і пам’ятні речі на довгий строк для майбутніх поколінь.
Присутні працюють в спокійній, затишній, доброзичливій атмосфері, яка надихає їх на творчість. Всі роботи індивідуальні, неповторні, створені лише в гарному настрої. Виготовляючи щось своїми руками, ми немов передаємо речам частину себе, своєї душі і отримуємо від цього процесу величезне задоволення.

Майстриня Наталія Ігорівна наголошує на важливому значенні традицій мистецтва, адже завдяки їм створюються найдосконаліші речі. Проведення майстер-класів сприяє відродженню національної культури і вихованню української ментальності.

Учасники майстер-класу подякували Наталії Ігорівні за цікаві, змістовні, захоплюючі заняття, які допомагають людині проявити себе як творця, розкрити свій внутрішній світ.
 
 

 

return_links(); ?>