Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПАТРІОТИЧНОГО ПРОЕКТУ ВИДАВНИЦТВА «КРІОН» - «УКРАЇНА : ІСТОРІЯ ВЕЛИКОГО НАРОДУ»

27 березня 2012 року у приміщенні Публічної бібліотеки ім. Анни Ахматової відбулась презентація великомасштабного, патріотичного проекту видавництва «Кріон» - "Україна: історія великого народу", яку провів один з його засновників Володимир Олександрович Зубанов.

У своєму виступі він,зокрема, відзначив, що цей проект було започатковано ним, як президентом Благодійного Фонду «Схід-Захід: разом», та президентом Інституту стратегічної політики академіком НАПН України А.В.Толстоуховим у 2007 році. На теренах нашої батьківщини проект "Україна: історія великого народу" не має собі подібних, бо дає цілісне уявлення про державотворчий процес в Україні від найдавніших часів до сьогодення. Мета проекту – дати можливість кожній небайдужій до історії української держави людині ознайомитися з великою кількістю компактно зібраних фактів та документів і на цій підставі виробити власну точку зору на історичні процеси та події, що мали місце не тільки в Україні, а й за її межами.
На презентації, окрім працівників бібліотеки, були присутні вчителі історії, співробітники музею «Хата на Пріорці», представники соціальної служби мікрорайону та звичайно ж читачі. Всі з непідробною цікавістю слухали виступ пана Зубанова В.О., активно його обговорювали, ставили запитання й отримували вичерпні відповіді.
Особливий інтерес у присутніх викликала розгорнута в читальній залі бібліотеки книжкова виставка, на якій були представлені кращі видання київського видавництва «Кріон. Наприкінці заходу відбулася ще одна радісна подія: бібліотека отримала в дарунок чимало з презентованих видань, за що була висловлена працівниками книгозбірні щира подяка керівництву проекту та всім його видавцям.

Зустріч проходила у дружній неформальній обстановці.

 

Всі події

return_links(); ?>