Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

 

«Побачити свої зірки в калюжі» - презентація книги Аліни Акуленко

10 жовтня у бібліотеці ім. Анни Ахматової відбулась зустріч з письменницею Аліною Акуленко. На зустріч були запрошені старшокласники школи №8 та інші читачі бібліотеки. Ця презентація була незвичною тому, що книга пані Акуленко – це не художній твір, а non - fiction. Ця книга, скоріше, такий собі посібник з психології, де автор висловила свої думки та життєвий досвід.

Автор розповіла про своє життя – як їй важко виступати перед публікою, як хочеться відмовитись від чергової лекції, але вона цього ніколи не робить. Натомість, вона переборює свої страхи, кожного разу виступаючи перед аудиторією. Не дивлячись на страх публіки, Аліна Акуленко стала журналісткою і пропрацювала на радіо понад 15 років. А ви знали, що Всеукраїнський диктант національної єдності – це дітище саме Аліни Акуленко?!

Пані Аліна провела надихаючу лекцію. Із зали навіть пролунало питання: чи, часом, не працює вона коучем? Такою натхненною була її промова.

Наголосила, що крім самої думки про мрію треба ще діяти, а не просто сидіти та дивитися у вікно. Треба прикладати зусиль на шляху до своєї мрії. І що людина перестає бути людиною, коли перестає мріяти.

Не оминула пані Акуленко і розповідей про свої помилки на шляху до своєї мрії. Затвердила, що всі люди є унікальними і неповторними – це буде великою помилкою «копіювати» чиюсь манеру поведінки, характер та інше.

Щиро дякуємо Аліні Акуленко за зустріч та раді будемо бачити авторку ще і ще!

Всі події

 


 

return_links(); ?>