Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

«Рушники Малишкового краю» - відкриття етнічної виставки у бібліотеці ім. Анни Ахматової

Наразі маємо багатий на свята місяць. До Дня Матері та Дня вишиванки, що у цьому році святкуються 14 та 18 травня відповідно, у бібліотеці ім. Анни Ахматової відбулося грандіозне відкритя Всеукраїнської виставки «Рушники Малишкового краю». Працівники з музею-садиби Андрія Малишка, що в Обухові, мандрують всією Україною з метою розповісти українцям про життя наших предків та поширити українські традиції. Багато традицій минулих років можна «прочитати» на вишитих малюнках на рушниках.

На захід прийшло багато зацікавлених людей, серед інших і діти молодших класів. Крім того, наш вечір прикрасили бандуристи – викладачі та учні з Київської дитячої школи мистецтв №5. Вони виконували українські національні твори. А своєю грою та співом зривали ґвалт аплодисментів.

По закінченню для всіх бажаючих провели майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Рушники, яким майже 100 років, національний одяг 19 століття, вироби з лози, ляльки-мотанки – це далеко не весь перелік речей, з якими группа ентузіастів з музею подорожують Україною. Все це ви можете подивитися у нашій бібліотеці. Виставка триватиме до 20-ого травня. Більше фотографій з відкриття виставки можна побачити на нашій сторінці у Фейсбуці.

   

Всі події

 


 

return_links(); ?>