Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

Бібліотечний калейдоскоп
«Я умею любить. Умею покорной и нежною быть...»

25 квітня - день весілля Анни Ахматової та Миколи Гумільова. Напередодні бібліотеку ім. Анни Ахматової відвідали учні восьмого класу школи № 211. Бібліотекар читальної зали розказала учням про подружнє життя видатної пари, про їх шлях до шлюбу, а також про ті місця у Києві, які з ними пов'язані.

Завідуюча бібліотекою провела школярам екскурсію літературно-меморіальною кімнатою «Анна Ахматова і Київ», де окрім іншого знаходиться копія свідоцтва про шлюб Ахматової та Гумільова. Не оминули і абонемент, де є куточок краєзнавства нашого мікрорайону Пріорка. Учні з цікавістю роздивлялися книжки, а особливо їм припала до душі полиця нових надходжень.

Сюрпризом для школярів стала наша гостя – Карпенко Людмила - родичка Тараса Шевченка по лінії сестри Катерини, та праонучка відомого художника Фотія Красицького. Пані Людмила провела зі слухачами дуже плідну та надихаючу бесіду. Багато говорила цікавих та, іноді, і моторошних, фактів про історію свого роду. Розповіла, як почала малювати, а також спонукала школярів завжди досягати своєї мети, вірити у свої сили і ніколи не опускати рук.

А ще бібліотекарі показали школярам Тарасову вербу,що росте під вікнами бібліотеки, на стовбурі якої люди бачать різні обличчя - кому на що вистачає фантазії.

Цей день був дуже насичений подіями та сюрпризами! Всі отримали вельми позитивні враження від зустрічі!

   

Всі події

 


 

return_links(); ?>