Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

«Книга історій та рецептів смачного настрою» -
кулінарна година з письменницею Наталією Гук

Бібліотека ім. Анни Ахматової продовжує знайомити своїх читачів з новими обличчями сучасної української літератури. 13 квітня до нас завітала письменниця Наталя Гук з презентацією своєї нової книги, що має апетитну назву «Книга історій та рецептів смачного настрою». Це дуже незвична книга. Як зауважила письменниця, в цій книзі поєднані життєві оповідання з кулінарними рецептами дитинства. До речі, цю книгу пані Наталя писала разом зі своєю сестрою, тому кожне оповідання наповнене домашнім затишком.

На презентацію завітали учні 6-ого класу школи №8. Письменниця одразу зацікавила непосидючих школярів. Зустріч пройшла дуже жваво - було багато конкурсів на кулінарну тематику.

Наприкінці презентації пані Наталя подарувала учням головний приз за активну участь у конкурсах – картину, яку власноруч написала її сестра. А ще письменниця пригостила всіх школярів цукерками з цікавими побажаннями, які особисто написала.

Ми ж, в свою чергу, презентували Наталії Гук пасхального кролика, якого зробила наш бібліотекар та керівник гуртка «Handmade», Чередніченко Наталя. За конкурсами та рецептами час пролетів непомітно і всі залишилися дуже задоволені!

   

Всі події

 


 

return_links(); ?>