Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

«Подаруй своє серце близькій людині» - виготовлення презентів до Дня всіх закоханих

До Дня Святого Валентина у бібліотеці ім. Анни Ахматової пройшла лекція про речі зроблені своїми руками та майстер-клас з виготовлення сердець із тканини для учнів 6-ого класу школи №8.

Провела захід наш бібліотекар та керівник гуртка «Країна handmade» - Чередніченко Наталія. Вона - авторка багатьох ляльок і творчих Фей - і сама ніби Фея. Вона багато чого вміє, навчається новому і щедро ділиться з людьми своїми уміннями - проводить майстер-класи з різних видів творчості. Вона шиє прекрасні ляльки. І ці Феї, заряджені на добро і творчість, уже мешкають у різних відомих творчих людей удома, надихаючи їх.

Дійство планувалося для дівчаток, проте хлопці також захотіли взяти участь. На світлинах видно, як зачаровано хлопці дивляться на кожні дії пані Наталі під час майстер-класу. А дівчатка уважно слухали про роботи майстрині та ставили багато запитань. Також відбулась виставка нових витворів пані Наталії. Діти були у захваті від весело проведено часу. Учні ставали у черги, щоб сфотографуватися з виставкою та власним хендмейд-сердцем.

Всі події

 


 

return_links(); ?>