Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

«Долучення до лав митців» - майстер-клас від правнучки Фотія Красицького.

Наприкінці січня у бібліотеці ім. Анни Ахматової пройшов довгоочікуванний захід – майстер-клас з малювання від правнучки Фотія Красицького!

Людмила Карпенко
- наш добрий друг, постійна читачка бібліотеки, а ще вона - правнучка відомого художника Фотія Красицького, який жив на Пріорці. Фотій Красицький є внучатим племінником Тараса Шевченка (онук сестри Тараса - Катерини).

Пані Людмила, як і її відомі родичи, теж пише картини. Деякі з них представлені у нашій бібліотеці, зокрема - портрет її прадіда - Фотія Красицького. Пані Людмила дуже гарний викладач. Всі, хто відвідав майстер-клас, отримали неймовірні враження від написання картин. Ніхто не міг повірити, що з нічого можуть вийти такі шедеври. Недивлячись на те, що всі «учні» малювали з однієї фотографії, усі роботи вийшли дуже різними. Як сказала пані Людмила - у кожного митця свій неповторний стиль та свій погляд на речі.

Під час майстер-класу вирувала дуже творча атмосфера. І всі присутні дійшли висновку, що малювання – один з різновидів релаксації: під час малювання забуваєш про всі проблеми та негаразди, а зосереджуєшся тільки на роботі над картиною.

Запрошуємо до бібліотеки ім. Анни Ахматової для знайомства з творчістю Людмили Карпенко.

Всі події

 


 

return_links(); ?>