Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС
Головна сторінка
Електронний каталог

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Анну Ахматову

Анна Ахматова в образотворчому мистецтві
Твори Анни Ахматової
Про Куренівку
Пошта

Пошук по сайту

 

"Додай читання" з письменницею Євгенією Пірог

25 січня гостем бібліотеки ім. Анни Ахматової стала казкарка Джінні, вона ж відома дитяча письменниця Євгенія Пірог, авторка й кураторка дитячих проектів «Додай читання», «Тату, почитай!», «Срібна читацька Книга», спрямованих на популяризацію книги.

На зустріч з письменницею завітали школярі 2-ого та 3-ого класів школи № 8. Другокласники слухали історії кота Сильвестра та власними руками виготовляли котячу мордочку з кольорового паперу. А учні 3-ого класу разом з пані Євгенією споряджалися у скафандр, літали у космос, дізналися про майбутні подорожі на Марс та слухали про дивовижні відкриття наших українських вчених.

Розмірковували, в чому сила читання? Хто могутніший: джин чи ми самі? Звісно, співали й пританцьовували - адже одразу декілька книжок письменниці завітали в гості до дітей та бібліотеки. Збірка віршів "Сильвестр та друзі" надихнула юних читачів на нові власні творчі плани, "Астронавти з Великої Росяної" додали знань не лише про космос, але й космічні досягнення України! А "Кіт Мармур та різдвяні праники"за мить підкорив затишком, детективом і ...рецептиками.

Діти були дуже задоволені і ставали у довжелезні черги за книжками-розмальовками та книжками-оповідками з автографом Євгенії Пірог. Наша бібліотека традиційно презентувала пані Євгенії фею-музу, яку зробила наш бібліотекар, а одна зі школярок намалювала та подарувала портрет письменниці.

Всі події

 


 

return_links(); ?>