ukenfrdeitptru

Заплановані заходи

Календар подій

Щедрі годівнички: як правильно підгодовувати птахів
П’ятниця, 08 Листопад 2019, 12:30 - 13:30
Hits : 28
Контакти Тел.: (044) 430-42-27

Друзі, запрошуємо на зустріч з експертом-орнітологом Віталієм Казанником, під час якої ви дізнаєтеся цікаву і потрібну інформацію про правила підгодовування птахів.
Наш гість – Vitalii Kazannyk, орнітолог, експерт проекту #ДереваДляПтахів, провідний фахівець кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, науковець Національного природного парку «Пирятинський».
Орнітологічні дослідження доводять, що птахи потребують нашої допомоги впродовж усього року. У періоди нестачі корму, які трапляються через появу снігового покриву взимку, посуху влітку або пізнє настання весни, найбільш уразливими стають дрібні садові птахи, які часто гинуть у цей час. Тому регулярна підгодівля птахів у складний для них час допоможе популяціям диких птахів вижити.
Коли варто починати підгодовувати пташок, які годівниці їм підходять, чим їх годувати та як не нашкодити? Про усі тонкощі, правила та маленькі хитрощі почуєте від нашого гостя – орнітолога Віталія Казанника.
Дякуємо за допомогу в організації зустрічі нашим друзям Peli can live
https://www.facebook.com/cfpelicanlive/

Місце розташування Вул. Вишгородська, 38
Бібліотека ім. Саші Чекаліна для дітей