Абонемент ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна
 
Тут Данте заведе вас в рай,
Шекспір відкриє високості.
Наш Гоголь обезсмертить край,
І Пушкін вас запросить в гості.

 Відділ абонементу є структурним підрозділом Центральної публічної районної бібліотеки ім. О. С. Пушкіна і здійснює видачу читачеві документів для використання поза бібліотекою на певний строк і за певних умов.

Відділ обслуговуваня читачів ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна є демократичним, культурно-освітнім та інформаційним закладом, що здійснює широку популяризацію творів друку та інших документів з метою задоволення інформаційних потреб користувачів.

Відділ абонементу загальнодоступний, здійснює обслуговування всіх категорій населення. Користування послугами відділу є безкоштовне.

Основна мета роботи абонементу - найповніше задоволення читацьких запитів. Шляхом популяризації кращих зразків української і світової літератури сприяти затвердженню і всебічному розвитку культури, а тим самим зміцненню гуманістичних та загальнолюдських ідеалів, виховання потреби здорового способу життя.

Головною цінністю відділу є книжкова колекція. Вона складає приблизно 40 тис. примірників.

 День пам'яті та примирення - пам'ятний день в Україні, що відзначається щороку 8 травня в річницю Перемоги над нацизмом у Європі з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Детальніше...

Зупинись на хвилинку, подивись на новинку! Нові надходження до відділу абонементу

Пошук в каталогу он-лайн

Електронний каталог